Jaką firmę otworzyć po szkole kosmetologii?

Avatar
Jaką firmę otworzyć po szkole kosmetologii?

Jeśli szukasz możliwości rozpoczęcia kariery w dziedzinie kosmetologii, możesz rozpocząć swoje poszukiwania od zapisania się do szkoły kosmetologii. Istnieje wiele dostępnych opcji, w tym Signature Design Beauty Academy, Eric Fisher Academy i Tricoci University of Beauty Culture. Niezależnie od tego, którą szkołę wybierzesz, są pewne rzeczy, które powinieneś zrobić, uczęszczając do szkoły kosmetycznej.

Prezentowany materiał jest efektem współpracy z magazynprawo.pl

Persona

Rozpoczęcie biznesu kosmetologicznego nie jest łatwym wyczynem, a zarządzanie finansami nie jest wyjątkiem. Nie tylko jest to trudne, ale także zajmuje cenny czas. Świetną opcją zarządzania finansową stroną biznesu jest współpraca z firmą taką jak Persona.

Signature Design Beauty Academy

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć salon fryzjerski, czy chcesz specjalizować się w manicure i pedicure, Signature Design Beauty Academy może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Programy akademii są zaprojektowane tak, aby rzucić wyzwanie studentom i pomóc im rozwinąć ich artystyczny potencjał. Oprócz nauczania podstaw kosmetologii, studenci nauczą się projektować włosy, paznokcie i makijaż.

Decydując o tym, gdzie założyć swoją szkołę kosmetyczną, pamiętaj o specyficznych potrzebach stanowej rady kosmetologii. Będziesz musiał spełnić pewne wymagania, w tym określony układ i przestrzeń klasy. Oprócz odpowiedniego układu, szkoła musi posiadać odpowiedni sprzęt, aby uczyć studentów jak używać różnych narzędzi.

Eric Fisher Academy

Kiedy kończysz szkołę kosmetologii, możesz znaleźć wiele firm, w których możesz pracować. Jeśli szukasz firmy, która oferuje szeroki zakres usług, rozważ Eric Fisher Academy. Ich salony oferują usługi takie jak chemiczny resurfacing i zabiegi na włosy z odżywką L’Oreal Powerdose. W akademii znajduje się również salon studencki, w którym studenci mogą doświadczyć, co jest potrzebne, aby odnieść sukces w tej dziedzinie.

Eric Fisher Academy została założona przez Erica Fishera, innowatora w branży kosmetycznej. Od czasu założenia w 2007 roku, szkoła rozwinęła się w jedną z największych szkół kosmetycznych w kraju, kształcąc studentów do wspaniałych karier i satysfakcjonującego życia. Studenci otrzymują szkolenie od profesjonalistów z branży, którzy stosują nowe techniki i są zaangażowani w wyższe standardy. Ich absolwenci są bardzo poszukiwani.

Program nauczania akademii oparty jest na sprawdzonych zasadach biznesowych i najlepszych praktykach umożliwiających osiągnięcie sukcesu w branży. Koncentruje się na sprzedaży detalicznej, utrzymaniu klienta, rebookingu i budowaniu wspaniałych relacji. Studenci mogą ukończyć program szkoleniowy w 40 tygodni, jeśli są studentami w pełnym wymiarze godzin.

Kariera Dajany Frey w branży kosmetycznej rozpoczęła się 12 lat temu. Ukończyła Eric Fisher Academy i do dziś pracuje w salonach. Jest pasjonatką branży i ma nadzieję zainspirować kolejne pokolenie stylistów. W wolnym czasie lubi czytać i pisać o branży.

Podczas uczęszczania do Eric Fisher Academy możesz również rozważyć uczęszczanie do innej szkoły kosmetycznej. Szkoła z siedzibą w Kansas City ma doskonałą reputację i jest zaangażowana w pomoc swoim absolwentom w znalezieniu pracy. Szkoła ma również niski wskaźnik zadłużenia z tytułu kredytów studenckich i silny komponent szkolenia biznesowego.

Tricoci University of Beauty Culture

Tricoci University of Beauty Culture jest wiodącą instytucją edukacyjną dla branży kosmetycznej. Jej program nauczania został zmodernizowany, aby dostosować go do kształcenia na odległość. Uniwersytet rozszerzył również swój kampus w Bridgeview, IL i dodał nowe usługi studenckie, aby pomóc swoim studentom odnieść sukces. Założona przez Mario Tricoci, wizjonera, właściciela salonu fryzjerskiego, Tricoci University of Beauty Culture jest zobowiązana do podniesienia poprzeczki dla edukacji kosmetycznej. Jej studenci opuszczają szkołę z umiejętnościami i wiedzą, aby odnieść sukces w wybranej przez siebie karierze.

Uniwersytet specjalizuje się w kosmetologii i estetyce. Jej zespół wykonawczy obejmuje Nate Swanson, który jest prezesem i dyrektorem generalnym uczelni. Ma również Elizabeth Cook, która jest dyrektorem operacyjnym. Kerry Kopera służy jako główny oficer finansowy. Joy McClure jest głównym oficerem ds. przyjęć w szkole. Uczelnia mianowała również Pam Duff na stanowisko wiceprezesa ds. zasobów ludzkich.

Tricoci University of Beauty Culture-Chicago NW oferuje 5 programów zawodowych, a czesne na najbliższy rok akademicki kosztuje około 20,482 dolarów. Jego zapisy są ograniczone do 235 studentów. Stawka czesnego jest taka sama dla studentów in-state i out-of-state, chociaż studenci in-district płacą mniej za ten sam stopień.

Uniwersytet posiada trzy kampusy w stanie Indiana. Kampus w Bloomington znajduje się przy 1681 N College Avenue, a kampus w Indianapolis NE przy 9725 Crosspoint Commons. Oba kampusy oferują programy Kosmetologii i Estetyki. Istnieje również kilka lokalizacji w Illinois. Uniwersytet posiada również kampus w Lafayette, przy 833 Ferry Street.

Studenci mogą zdobyć licencję w kosmetologii, estetyce i technologii paznokci w Tricoci University of Beauty Culture. Programy te zapewniają szeroki zakres potencjalnych ścieżek kariery. Studenci mogą nauczyć się, jak stosować makijaż, aby stworzyć idealny wygląd na specjalne okazje. Dodatkowo, studenci uczą się jak oceniać skórę klientów i stosować pielęgnację skóry.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też