Jaka praca na wakacje dla 16 latka?

Avatar
Jaka praca na wakacje dla 16 latka?

Istnieje wiele możliwości pracy dla nastolatków. Opiekunka do dzieci, sprzedawca lodów, pracownik obsługi basenu w parku i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie, więc znajdź pracę, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i osobowości. I pamiętaj, aby utrzymywać ją w czystości! Nie ma nic gorszego niż powrót do domu z klejącą się podłogą, więc zanim zaczniesz pracę, poproś o opis stanowiska! Istnieją także programy stypendialne dla nastolatków szukających pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Babysitting

Najlepszą rzeczą w opiece nad dziećmi jako pracy wakacyjnej dla 16-latki jest to, że pozwala jej zarobić pieniądze i zdobyć przy tym ważne doświadczenie życiowe. Praca ta wymaga jednak odrobiny przygotowań z Twojej strony. Najlepiej jest przygotować ulotki dla potencjalnych pracodawców, które będą zawierały Twoje dane kontaktowe, informacje o dostępności i szkoleniach. Dobrze jest też mieć listę ulubionych książek i zabawek dzieci oraz zaplanować dla nich zajęcia przełamujące lody.

Utrzymywanie basenów w parku w czystości

Jeśli szukasz zabawnego i łatwego zajęcia dla swojego 16-latka (qModa.pl), wakacyjna praca na basenie w parku może być idealnym rozwiązaniem. Typowy sezon trwa od Memorial Day do Labor Day, ale baseny na Florydzie i w Arizonie mogą być otwarte przez cały rok. W tym czasie ważne jest, aby czyścić baseny co najmniej raz w tygodniu. Należy także sprawdzać poziom pH wody, ponieważ wysoka zasadowość zmniejsza skuteczność chloru.

Sprzedawca lodów

Wielu nastolatków szuka pracy w lecie. Praca w lodziarni to świetny pomysł na wakacje dla 16-latków. Praca ta wymaga dobrych umiejętności obsługi klienta i zdolności do pracy pod presją czasu. Wymaga także cierpliwości i zorganizowania. Mimo szybkiego tempa, praca ta jest świetnym sposobem na zarobienie trochę pieniędzy i nauczenie się, jak robić doskonałe lody. Przemysł lodziarski jest pełen ekscytujących możliwości dla szesnastolatków, którzy chcą rozpocząć karierę w tej branży.

Opieka nad dziećmi to praca na wakacje dla 16-latki

Jeśli masz szesnaście lat i szukasz pracy na lato, opieka nad dziećmi może być idealnym rozwiązaniem. Możesz opiekować się dziećmi u przyjaciół i rodziny, ale możesz też poszukać pracy w serwisie internetowym, który kojarzy rodziców z dostępnymi opiekunkami. Aby uzyskać dodatkowe szkolenie, warto wziąć udział w kursie organizowanym przez Czerwony Krzyż. Nastolatki, które wzięły udział w jednym z takich kursów, są często lepiej przygotowane do opieki nad młodszymi dziećmi. Kursy resuscytacji krążeniowo-oddechowej i innych manewrów w nagłych wypadkach sprawią, że wyróżnisz się z tłumu.

Asystent pielęgnacji trawników

Praca asystenta pielęgnacji trawników może być doskonałym zajęciem na wakacje dla szesnastolatka, który interesuje się architekturą krajobrazu. Praca na tym stanowisku wymaga wysiłku fizycznego i długich godzin pracy. Nastolatki posiadające umiejętności i zamiłowanie do architektury krajobrazu mogą czerpać przyjemność z pracy na rzecz społeczności. Uczy to odpowiedzialności i zarządzania czasem, a praca jest darmową reklamą w sąsiedztwie. Poniższe wskazówki mogą pomóc Ci w znalezieniu pracy przy pielęgnacji trawników jako 16-latek.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też