Odpoczynek po pracy? Rozłóż się na wygodnym narożniku!

Avatar
Rozłóż się na wygodnym narożniku!

Rogówka do salonu wydaje się być oczywistym wyborem. Daje możliwość zarówno wypoczynku z książką czy przy ulubionym serialu, jak i spania. Dzięki temu może pełnić dwojaką funkcję: sypialnię dla członków rodziny lub pokoju gościnnego. Duża rogówka do salonu to po prostu Twój must have, czyli coś, co koniecznie powinno stanowić wyposażenie Twojego domu czy mieszkania.  Jeśli nie rogówka to co? Gdzie chcesz grać z dziećmi w gry planszowe, karty czy wygodnie usiąść z książką. Widzisz? Nie ma takiego miejsca. Dlatego narożnik z leżanką to wybór dla Ciebie.

Wygodne narożniki do spania

Zacznijmy od jednej z mniej oczywistych funkcji rogówki, czyli roli miejsca do spania. W mniejszych mieszkaniach w bloku jest to codzienność wielu rodzin, jednak już w domu jednorodzinnym bywają rzadkością. A i w jednym pomieszczeniu, i w drugim sprawdzą się doskonale.  Narożniki tapicerowane nie ustępują wygodzie zwykłemu łóżku. Na rynku oczywiście dostępnych jest mnóstwo modeli, więc można trafić na bardziej wygodny lub mniej. Jednak jedno jest pewne – wygodne narożniki do spania istnieją.

Do wyboru masz mnóstwo opcji:

Jest w czym wybierać, więc z pewnością dopasujesz mebel, który będzie pasował do Twojego wnętrza i Twoich potrzeb.

Narożnik do 1500 zł

Jeśli nie chcesz wydawać dużej kwoty na rogówkę do salonu, może znaleźć mebel również do 1500 zł. Oczywiście ich ilość będzie ograniczona, ale nadal jest to możliwe. Przykładowe modele znajdziesz tutaj. W tej niezwykle atrakcyjnej cenie możesz znaleźć narożnik z funkcją spania wykonany z polskich materiałów, co jest dodatkowym atutem tych rogówek. Dzięki kupowaniu rogówki od producenta masz gwarancję solidnej jakości wykonania z polskich półproduktów. Wspierasz więc podwójnie polski przemysł.

Tanie narożniki prosto od producenta

Wpieranie polskiej produkcji, to ekologiczna postawa, która pozwala rozwijać rodzime biznesy. Kupując u lokalnych dostawców, w tym producentów realnie wpierasz polską gospodarkę. Dzięki takim działaniom możesz czuć się jak bohater, ponieważ inwestujesz swoje pieniądze w Polsce, a nie w zagraniczne koncerny. To bardzo świadomy wybór, który odwdzięczy Ci się jakością wykonania, dbałością o szczegóły, a w razie jakichkolwiek nieprawidłowości prostym i klarownym systemem reklamacyjnym. Czy coś więcej trzeba dodawać? Kupując w Polsce, polskie produkty, kupujesz świadomie.

Narożniki tapicerowane

Narożniki tapicerowane to zdecydowanie na najczęstszy wybór konsumentów w Polsce. Jednak zdecydowanie nie oznacza to, że narożniki tapicerowane są nudne i bez polotu, ponieważ ma je większość ludzi. Zdecydowanie nie! Tapicerka na meblu pozwala Ci na szaleństwo kolorystyczne, możesz postawić na:

Zdecydowanie możesz wybrać, co tylko Ci się podoba i to, co będzie idealnie pasować do Twojego wnętrza.

Narożniki na zamówienie

Narożniki na zamówienie to bardzo wygodny sposób zakupu tego typu mebli. Czas oczekiwania jest oczywiście delikatnie wydłużony względem narożników kupowanych w sklepie meblowym, gdzie zdarza się, że oglądany model jest dostępny od ręki. Jednak w wielu przypadkach również należy poczekać na jego wyprodukowanie. W przypadku zakupu w salonie meblowym jednak musisz wziąć taki produkt, jaki został zaprojektowany bez zmiany jakiegokolwiek elementu. Zamawiając mebel u producenta również wybierasz spośród dostępnych, zaprojektowanych modeli. Ale masz dużo większą swobodę wyboru, ponieważ zawsze możesz dopytać czy na przykład istnieje możliwość zmiany koloru tapicerki na tę, która występuje w innym modelu, innego narożnika. Jeśli tak, producent z pewnością wykona dla Ciebie unikatowy model.  Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też