antoni

antoni

59 artykuł
Zawodowo zajmuję się Coachingiem zawodowym. Prywatnie pasjonuje się prawem pracy i rozwojem zawodowym. Wolny czas poświęca rodzinie.
pracownik budowlany z azji

Ile zarabiają pracownicy budowlani?

Budownictwo to branża, która odgrywa kluczową rolę w rozwoju gospodarczym kraju. Pracownicy budowlani, dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom,…

Co to jest curriculum vitae?

Pierwsze CV zostało stworzone w 1482 roku przez Leonarda da Vinci, kiedy to napisał list do władcy Mediolanu,…
ratownik medyczny zarobki

Ratownik medyczny zarobki – sprawdź, ile zarabia w 2022 r

Praca w ratownictwie medycznym cieszy się dużym powodzeniem – między innymi dlatego, że jest pełna emocji oraz dobrze płatna. Chciałbyś poznać, czym zajmuje się ratownik medyczny, zarobki w tej branży oraz inne szczegóły? Zapraszamy do artykułu!
programista zarobki

Programista zarobki – czy mogą wynosić ponad 20 tys?

Wśród najlepiej zarabiających profesji na rynku bez wątpienia znajduje się programista. W zależności od pracodawcy i stopnia zaawansowania, a także technologii, programista zarobki może mieć od średnich do bardzo wysokich. Przyjrzyjmy się branży IT!
zarobki nauczycieli

Zarobki nauczycieli w Polsce – ile realnie mogą zarabiać?

Temat wynagrodzeń nauczycieli wraca jak bumerang – przy okazji każdej podwyżki płacy minimalnej w gospodarstwie i towarzyszących im strajków pracowników oświaty. Jakie są więc prawdziwe zarobki nauczycieli? Czy ich pensja jest tak niska, jak mówią? Sprawdź!
zarobki w wojsku

Zarobki w wojsku – ile może zarabiać żołnierz zawodowy?

W obiegowej opinii żołnierze należą do jednych z najlepiej wynagradzanych i najszybciej przechodzących na emeryturę pracowników tzw. budżetówki. Jakie są więc rzeczywiste zarobki w wojsku? Czy warto zdecydować się na taką służbę?
jak poprawnie napisać cv

Jak poprawnie napisać CV?

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach mamy sporo ofert pracy. Mówi się, że bezrobocie spadło, ale…
co robi dentysta

Jak wygląda praca stomatologa?

Pracownicy gabinetów stomatologicznych dbają o zęby swoich pacjentów. Oprócz przeglądów i leczenia oferują szerokie spektrum usług o charakterze medycznym, pomagają w pielęgnacji i udzielają rad. Sprawdź, co robi stomatolog w pracy.
jak zostać kosmetyczką

Jak zostać kosmetyczką?

Kosmetyczka to zawód wymagający staranności i dokładności. Dba o piękno twarzy i ciała kobiet, troszczy się o wygląd…